Resultat Totalt - Per deltagare med mellantider |
Tävling | Märkesjakt Silver & Guld | Utskriftsdatum | 30 september 2017 | |||
Tävlingsort | Sundbyberg | Utskriftstid | 19:01 | |||
Arrangör | SS04 | |||||
Bassäng | 25m | |||||
Tävlingsdatum | 30 september 2017 |
Namn | Född | Klass | Förening | |||||||||
Gren | Omgång | Plac. | Splittider | Tid | Beskrivning | |||||||
Andin Daisy | 2009 | Damer | Solna Sundbyberg SS 04 | |||||||||
2 25m Ry | Finaler | 25 | 25m | 30.24 | 30.24 | |||||||
6 25m Fr | Finaler | 18 | 25m | 26.35 | 26.35 | |||||||
Arami Matilda | 2006 | Damer | Solna Sundbyberg SS 04 | |||||||||
6 25m Fr | Finaler | 11 | 25m | 25.38 | 25.38 | |||||||
Aspsäter Amanda | 2007 | Damer | Solna Sundbyberg SS 04 | |||||||||
2 25m Ry | Finaler | 40 | 25m | 45.01 | 45.01 | |||||||
6 25m Fr | Finaler | 35 | 25m | 31.48 | 31.48 | |||||||
Astell Sara | 2004 | Damer | Solna Sundbyberg SS 04 | |||||||||
2 25m Ry | Finaler | 1 | 25m | 23.87 | 23.87 | |||||||
4 25m Br | Finaler | 6 | 25m | 26.22 | 26.22 | |||||||
6 25m Fr | Finaler | 2 | 25m | 19.41 | 19.41 | |||||||
Axland Louise | 2007 | Damer | Solna Sundbyberg SS 04 | |||||||||
1 25m Fj | Finaler | 1 | 25m | 24.45 | 24.45 | |||||||
3 50m Ry | Finaler | 6 | 50m | 53.17 | 53.17 | |||||||
5 50m Br | Finaler | 7 | 50m | 1:02.81 | 1:02.81 | |||||||
Bentzer Hugo | 2009 | Herrar | Solna Sundbyberg SS 04 | |||||||||
2 25m Ry | Finaler | 5 | 25m | 25.30 | 25.30 | |||||||
Berggren Kvarvåg Måns | 2007 | Herrar | Solna Sundbyberg SS 04 | |||||||||
1 25m Fj | Finaler | 3 | 25m | 26.04 | 26.04 | |||||||
3 50m Ry | Finaler | 10 | 50m | 54.60 | 54.60 | |||||||
4 25m Br | Finaler | 20 | 25m | 29.97 | 29.97 | |||||||
7 50m Fr | Finaler | 7 | 50m | 49.50 | 49.50 | |||||||
Bispgård Jacobis Leon | 2008 | Herrar | Solna Sundbyberg SS 04 | |||||||||
2 25m Ry | Finaler | 8 | 25m | 26.80 | 26.80 | |||||||
4 25m Br | Finaler | 13 | 25m | 28.64 | 28.64 | |||||||
Björndahl Rokven Zoë | 2008 | Damer | Solna Sundbyberg SS 04 | |||||||||
2 25m Ry | Finaler | 21 | 25m | 29.49 | 29.49 | |||||||
4 25m Br | Finaler | 28 | 25m | 32.16 | 32.16 | |||||||
6 25m Fr | Finaler | 9 | 25m | 24.01 | 24.01 | |||||||
Björnstedt Jacob | 2005 | Herrar | Solna Sundbyberg SS 04 | |||||||||
4 25m Br | Finaler | 7 | 25m | 26.89 | 26.89 | |||||||
7 50m Fr | Finaler | 10 | 50m | 51.46 | 51.46 | |||||||
Blomström Emilia | 2008 | Damer | Solna Sundbyberg SS 04 | |||||||||
2 25m Ry | Finaler | 7 | 25m | 26.75 | 26.75 | |||||||
4 25m Br | Finaler | 21 | 25m | 30.14 | 30.14 | |||||||
6 25m Fr | Finaler | 10 | 25m | 24.27 | 24.27 | |||||||
Blümer Alexander | 2009 | Herrar | Solna Sundbyberg SS 04 | |||||||||
2 25m Ry | Finaler | 34 | 25m | 33.02 | 33.02 | |||||||
4 25m Br | Finaler | 40 | 25m | 34.74 | 34.74 | |||||||
6 25m Fr | Finaler | 41 | 25m | 48.01 | 48.01 | |||||||
Bonamy Iris | 2009 | Damer | Solna Sundbyberg SS 04 | |||||||||
2 25m Ry | Finaler | 28 | 25m | 31.47 | 31.47 | |||||||
4 25m Br | Finaler | 47 | 25m | 44.57 | 44.57 | |||||||
6 25m Fr | Finaler | 13 | 25m | 25.66 | 25.66 | |||||||
Brandstedt Milo | 2008 | Herrar | Solna Sundbyberg SS 04 | |||||||||
2 25m Ry | Finaler | 11 | 25m | 27.29 | 27.29 | |||||||
4 25m Br | Finaler | 44 | 25m | 36.91 | 36.91 | |||||||
6 25m Fr | Finaler | 38 | 25m | 35.41 | 35.41 | |||||||
Brankovic Teodor | 2009 | Herrar | Solna Sundbyberg SS 04 | |||||||||
2 25m Ry | Finaler | 3 | 25m | 24.89 | 24.89 | |||||||
6 25m Fr | Finaler | 5 | 25m | 22.59 | 22.59 | |||||||
Bray Ella | 2009 | Damer | Solna Sundbyberg SS 04 | |||||||||
3 50m Ry | Finaler | 13 | 50m | 56.42 | 56.42 | |||||||
4 25m Br | Finaler | 38 | 25m | 34.39 | 34.39 | |||||||
6 25m Fr | Finaler | 32 | 25m | 28.96 | 28.96 | |||||||
Calvo Adrian | 2007 | Herrar | Solna Sundbyberg SS 04 | |||||||||
2 25m Ry | Finaler | 4 | 25m | 25.17 | 25.17 | |||||||
4 25m Br | Finaler | 15 | 25m | 29.21 | 29.21 | |||||||
6 25m Fr | Finaler | 4 | 25m | 22.05 | 22.05 | |||||||
Edström Nellie | 2008 | Damer | Solna Sundbyberg SS 04 | |||||||||
3 50m Ry | Finaler | 17 | 50m | 1:00.16 | 1:00.16 | |||||||
4 25m Br | Finaler | 29 | 25m | 32.29 | 32.29 | |||||||
7 50m Fr | Finaler | 14 | 50m | 54.57 | 54.57 | |||||||
EFFENDI LYDIA | 2004 | Damer | Solna Sundbyberg SS 04 | |||||||||
2 25m Ry | Finaler | 31 | 25m | 31.75 | 31.75 | |||||||
4 25m Br | Finaler | 46 | 25m | 40.80 | 40.80 | |||||||
6 25m Fr | Finaler | 28 | 25m | 27.95 | 27.95 | |||||||
Fondelius Natalie | 2007 | Damer | Solna Sundbyberg SS 04 | |||||||||
3 50m Ry | Finaler | 16 | 50m | 59.18 | 59.18 | |||||||
7 50m Fr | Finaler | 8 | 50m | 49.61 | 49.61 | |||||||
Fridman Marta | 2009 | Damer | Solna Sundbyberg SS 04 | |||||||||
2 25m Ry | Finaler | 20 | 25m | 29.45 | 29.45 | |||||||
6 25m Fr | Finaler | 39 | 25m | 35.84 | 35.84 | |||||||
Fridman Naima | 2007 | Damer | Solna Sundbyberg SS 04 | |||||||||
4 25m Br | Finaler | 5 | 25m | 25.90 | 25.90 | |||||||
6 25m Fr | Finaler | 30 | 25m | 28.45 | 28.45 | |||||||
Gorgis Isabel | 2006 | Damer | Solna Sundbyberg SS 04 | |||||||||
2 25m Ry | Finaler | 37 | 25m | 36.02 | 36.02 | |||||||
4 25m Br | Finaler | 17 | 25m | 29.60 | 29.60 | |||||||
6 25m Fr | Finaler | 33 | 25m | 29.53 | 29.53 | |||||||
Gutierrez Diego | 2005 | Herrar | Solna Sundbyberg SS 04 | |||||||||
3 50m Ry | Finaler | 12 | 50m | 56.28 | 56.28 | |||||||
5 50m Br | Finaler | 1 | 50m | 56.31 | 56.31 | |||||||
7 50m Fr | Finaler | 2 | 50m | 46.71 | 46.71 | |||||||
Hallgren Alice | 2009 | Damer | Solna Sundbyberg SS 04 | |||||||||
3 50m Ry | Finaler | 15 | 50m | 57.27 | 57.27 | |||||||
6 25m Fr | Finaler | 25 | 25m | 27.67 | 27.67 | |||||||
Hammes Martha | 2008 | Damer | Solna Sundbyberg SS 04 | |||||||||
1 25m Fj | Finaler | 7 | 25m | 31.96 | 31.96 | |||||||
3 50m Ry | Finaler | 9 | 50m | 53.95 | 53.95 | |||||||
4 25m Br | Finaler | 12 | 25m | 28.40 | 28.40 | |||||||
Hindsberg Melina | 2010 | Damer | Solna Sundbyberg SS 04 | |||||||||
2 25m Ry | Finaler | 38 | 25m | 36.10 | 36.10 | |||||||
4 25m Br | Finaler | 42 | 25m | 35.63 | 35.63 | |||||||
6 25m Fr | Finaler | 36 | 25m | 32.03 | 32.03 | |||||||
Hjort Lova | 2007 | Damer | Solna Sundbyberg SS 04 | |||||||||
2 25m Ry | Finaler | 12 | 25m | 27.45 | 27.45 | |||||||
4 25m Br | Finaler | 25 | 25m | 31.04 | 31.04 | |||||||
Inkerd Elina | 2007 | Damer | Solna Sundbyberg SS 04 | |||||||||
2 25m Ry | Finaler | 28 | 25m | 31.47 | 31.47 | |||||||
4 25m Br | Finaler | 3 | 25m | 25.50 | 25.50 | |||||||
6 25m Fr | Finaler | 17 | 25m | 26.25 | 26.25 | |||||||
Inkerd Erik | 2005 | Herrar | Solna Sundbyberg SS 04 | |||||||||
3 50m Ry | Finaler | 1 | 50m | 47.28 | 47.28 | |||||||
4 25m Br | Finaler | 2 | 25m | 24.55 | 24.55 | |||||||
6 25m Fr | Finaler | 1 | 25m | 18.09 | 18.09 | |||||||
Jalde Cecilia | 2009 | Damer | Solna Sundbyberg SS 04 | |||||||||
2 25m Ry | Finaler | 22 | 25m | 30.00 | 30.00 | |||||||
4 25m Br | Finaler | 31 | 25m | 33.04 | 33.04 | |||||||
6 25m Fr | Finaler | 34 | 25m | 31.32 | 31.32 | |||||||
Johansson Viggo | 2008 | Herrar | Solna Sundbyberg SS 04 | |||||||||
1 25m Fj | Finaler | 6 | 25m | 27.40 | 27.40 | |||||||
3 50m Ry | Finaler | 2 | 50m | 49.30 | 49.30 | |||||||
4 25m Br | Finaler | 1 | 25m | 24.53 | 24.53 | |||||||
7 50m Fr | Finaler | 1 | 50m | 46.14 | 46.14 | |||||||
Josef Asfaw Evenezer | 2008 | Herrar | Solna Sundbyberg SS 04 | |||||||||
1 25m Fj | Finaler | 2 | 25m | 25.88 | 25.88 | |||||||
2 25m Ry | Finaler | 6 | 25m | 25.32 | 25.32 | |||||||
4 25m Br | Finaler | 35 | 25m | 34.17 | 34.17 | |||||||
6 25m Fr | Finaler | 3 | 25m | 20.89 | 20.89 | |||||||
7 50m Fr | Finaler | 13 | 50m | 54.31 | 54.31 | |||||||
Jälminger Oscar | 2006 | Herrar | Solna Sundbyberg SS 04 | |||||||||
3 50m Ry | Finaler | 19 | 50m | 1:00.39 | 1:00.39 | |||||||
4 25m Br | Finaler | 22 | 25m | 30.15 | 30.15 | |||||||
7 50m Fr | Finaler | 9 | 50m | 50.57 | 50.57 | |||||||
Järgenstedt Vendel | 2006 | Herrar | Solna Sundbyberg SS 04 | |||||||||
2 25m Ry | Finaler | 16 | 25m | 28.67 | 28.67 | |||||||
4 25m Br | Finaler | 14 | 25m | 28.84 | 28.84 | |||||||
6 25m Fr | Finaler | 22 | 25m | 26.78 | 26.78 | |||||||
Järgenstedt Yngve | 2009 | Herrar | Solna Sundbyberg SS 04 | |||||||||
2 25m Ry | Finaler | 36 | 25m | 34.46 | 34.46 | |||||||
4 25m Br | Finaler | 19 | 25m | 29.93 | 29.93 | |||||||
6 25m Fr | Finaler | 40 | 25m | 36.74 | 36.74 | |||||||
Karlsson Elmer | 2007 | Herrar | Solna Sundbyberg SS 04 | |||||||||
2 25m Ry | Finaler | 30 | 25m | 31.58 | 31.58 | |||||||
4 25m Br | Finaler | 39 | 25m | 34.64 | 34.64 | |||||||
6 25m Fr | Finaler | 14 | 25m | 25.79 | 25.79 | |||||||
Kashani Isabelle | 2009 | Damer | Solna Sundbyberg SS 04 | |||||||||
1 25m Fj | Finaler | 4 | 25m | 26.86 | 26.86 | |||||||
2 25m Ry | Finaler | 23 | 25m | 30.03 | 30.03 | |||||||
4 25m Br | Finaler | 16 | 25m | 29.42 | 29.42 | |||||||
7 50m Fr | Finaler | 15 | 50m | 56.42 | 56.42 | |||||||
Klang Fornehed Alexandra | 2007 | Damer | Solna Sundbyberg SS 04 | |||||||||
3 50m Ry | Finaler | 20 | 50m | 1:00.78 | 1:00.78 | |||||||
4 25m Br | Finaler | 18 | 25m | 29.80 | 29.80 | |||||||
7 50m Fr | Finaler | 12 | 50m | 53.36 | 53.36 | |||||||
Knutsson Robbie | 2006 | Herrar | Solna Sundbyberg SS 04 | |||||||||
1 25m Fj | Finaler | 8 | 25m | 34.94 | 34.94 | |||||||
2 25m Ry | Finaler | 9 | 25m | 27.07 | 27.07 | |||||||
6 25m Fr | Finaler | 19 | 25m | 26.53 | 26.53 | |||||||
Källström Alexander | 2006 | Herrar | Solna Sundbyberg SS 04 | |||||||||
3 50m Ry | Finaler | 5 | 50m | 52.33 | 52.33 | |||||||
5 50m Br | Finaler | 4 | 50m | 58.83 | 58.83 | |||||||
7 50m Fr | Finaler | 6 | 50m | 49.34 | 49.34 | |||||||
Köhn Linnea | 2008 | Damer | Solna Sundbyberg SS 04 | |||||||||
4 25m Br | Finaler | 41 | 25m | 35.03 | 35.03 | |||||||
6 25m Fr | Finaler | 29 | 25m | 28.19 | 28.19 | |||||||
Larsson Emil | 2008 | Herrar | Solna Sundbyberg SS 04 | |||||||||
2 25m Ry | Finaler | 10 | 25m | 27.14 | 27.14 | |||||||
4 25m Br | Finaler | 34 | 25m | 34.16 | 34.16 | |||||||
6 25m Fr | Finaler | 6 | 25m | 22.61 | 22.61 | |||||||
Larsson Melker | 2008 | Herrar | Solna Sundbyberg SS 04 | |||||||||
2 25m Ry | Finaler | 32 | 25m | 31.84 | 31.84 | |||||||
4 25m Br | Finaler | 37 | 25m | 34.38 | 34.38 | |||||||
6 25m Fr | Finaler | 15 | 25m | 25.94 | 25.94 | |||||||
Li Catherine | 2008 | Damer | Solna Sundbyberg SS 04 | |||||||||
2 25m Ry | Finaler | 14 | 25m | 28.24 | 28.24 | |||||||
4 25m Br | Finaler | 10 | 25m | 28.16 | 28.16 | |||||||
6 25m Fr | Finaler | 12 | 25m | 25.49 | 25.49 | |||||||
Linder Adrian | 2007 | Herrar | Solna Sundbyberg SS 04 | |||||||||
2 25m Ry | Finaler | 26 | 25m | 30.42 | 30.42 | |||||||
4 25m Br | Finaler | 24 | 25m | 30.94 | 30.94 | |||||||
6 25m Fr | Finaler | 37 | 25m | 34.71 | 34.71 | |||||||
Lundberg Erika | 2008 | Damer | Solna Sundbyberg SS 04 | |||||||||
2 25m Ry | Finaler | 18 | 25m | 29.21 | 29.21 | |||||||
4 25m Br | Finaler | 23 | 25m | 30.65 | 30.65 | |||||||
Lundberg Max | 2007 | Herrar | Solna Sundbyberg SS 04 | |||||||||
2 25m Ry | Finaler | 39 | 25m | 41.60 | 41.60 | |||||||
6 25m Fr | Finaler | 27 | 25m | 27.81 | 27.81 | |||||||
Matejic Elwin Leia | 2007 | Damer | Solna Sundbyberg SS 04 | |||||||||
3 50m Ry | Finaler | 8 | 50m | 53.83 | 53.83 | |||||||
5 50m Br | Finaler | 2 | 50m | 57.04 | 57.04 | |||||||
Montelius Elwe | 2008 | Herrar | Solna Sundbyberg SS 04 | |||||||||
3 50m Ry | Finaler | 3 | 50m | 49.38 | 49.38 | |||||||
4 25m Br | Finaler | 8 | 25m | 27.89 | 27.89 | |||||||
7 50m Fr | Finaler | 5 | 50m | 47.88 | 47.88 | |||||||
Muskula Tanvi | 2005 | Damer | Solna Sundbyberg SS 04 | |||||||||
2 25m Ry | Finaler | 2 | 25m | 24.74 | 24.74 | |||||||
3 50m Ry | Finaler | 21 | 50m | 1:07.05 | 1:07.05 | |||||||
6 25m Fr | Finaler | 31 | 25m | 28.93 | 28.93 | |||||||
7 50m Fr | Finaler | 17 | 50m | 1:03.03 | 1:03.03 | |||||||
Norrbyn-Schilling Ida | 2006 | Damer | Solna Sundbyberg SS 04 | |||||||||
2 25m Ry | Finaler | 33 | 25m | 32.50 | 32.50 | |||||||
4 25m Br | Finaler | 43 | 25m | 35.65 | 35.65 | |||||||
6 25m Fr | Finaler | 21 | 25m | 26.72 | 26.72 | |||||||
Persson Isolde | 2009 | Damer | Solna Sundbyberg SS 04 | |||||||||
2 25m Ry | Finaler | 35 | 25m | 33.41 | 33.41 | |||||||
4 25m Br | Finaler | 26 | 25m | 31.08 | 31.08 | |||||||
6 25m Fr | Finaler | 24 | 25m | 27.64 | 27.64 | |||||||
Pettersson Tuva-Lisa | 2007 | Damer | Solna Sundbyberg SS 04 | |||||||||
2 25m Ry | Finaler | 19 | 25m | 29.23 | 29.23 | |||||||
5 50m Br | Finaler | 5 | 50m | 1:01.19 | 1:01.19 | |||||||
6 25m Fr | Finaler | 23 | 25m | 27.12 | 27.12 | |||||||
Regula Jenny | 2008 | Damer | Solna Sundbyberg SS 04 | |||||||||
2 25m Ry | Finaler | 24 | 25m | 30.08 | 30.08 | |||||||
4 25m Br | Finaler | 27 | 25m | 31.78 | 31.78 | |||||||
6 25m Fr | Finaler | 20 | 25m | 26.71 | 26.71 | |||||||
Rejhed Adam | 2008 | Herrar | Solna Sundbyberg SS 04 | |||||||||
4 25m Br | Finaler | 32 | 25m | 33.42 | 33.42 | |||||||
7 50m Fr | Finaler | 11 | 50m | 52.02 | 52.02 | |||||||
Rejhed Leo | 2006 | Herrar | Solna Sundbyberg SS 04 | |||||||||
3 50m Ry | Finaler | 4 | 50m | 49.80 | 49.80 | |||||||
5 50m Br | Finaler | 6 | 50m | 1:01.46 | 1:01.46 | |||||||
sandgren Amanda | 2008 | Damer | Solna Sundbyberg SS 04 | |||||||||
3 50m Ry | Finaler | 14 | 50m | 57.17 | 57.17 | |||||||
4 25m Br | Finaler | 33 | 25m | 33.99 | 33.99 | |||||||
6 25m Fr | Finaler | 7 | 25m | 23.45 | 23.45 | |||||||
Shatkus Oscar | 2007 | Herrar | Solna Sundbyberg SS 04 | |||||||||
3 50m Ry | Finaler | 11 | 50m | 54.64 | 54.64 | |||||||
4 25m Br | Finaler | 30 | 25m | 32.61 | 32.61 | |||||||
7 50m Fr | Finaler | 3 | 50m | 46.99 | 46.99 | |||||||
Svee Rebecka | 2007 | Damer | Solna Sundbyberg SS 04 | |||||||||
2 25m Ry | Finaler | 15 | 25m | 28.49 | 28.49 | |||||||
4 25m Br | Finaler | 36 | 25m | 34.29 | 34.29 | |||||||
6 25m Fr | Finaler | 26 | 25m | 27.69 | 27.69 | |||||||
Svee Simon | 2009 | Herrar | Solna Sundbyberg SS 04 | |||||||||
2 25m Ry | Finaler | 17 | 25m | 28.70 | 28.70 | |||||||
4 25m Br | Finaler | 45 | 25m | 40.38 | 40.38 | |||||||
6 25m Fr | Finaler | 16 | 25m | 26.02 | 26.02 | |||||||
Söderström Angelina | 2008 | Damer | Solna Sundbyberg SS 04 | |||||||||
2 25m Ry | Finaler | 13 | 25m | 27.85 | 27.85 | |||||||
4 25m Br | Finaler | 9 | 25m | 27.96 | 27.96 | |||||||
7 50m Fr | Finaler | 18 | 50m | 1:03.49 | 1:03.49 | |||||||
Tang Lucas | 2008 | Herrar | Solna Sundbyberg SS 04 | |||||||||
3 50m Ry | Finaler | 18 | 50m | 1:00.28 | 1:00.28 | |||||||
4 25m Br | Finaler | 11 | 25m | 28.33 | 28.33 | |||||||
7 50m Fr | Finaler | 4 | 50m | 47.19 | 47.19 | |||||||
Theodoridis Evangelos | 2005 | Herrar | Solna Sundbyberg SS 04 | |||||||||
3 50m Ry | Finaler | 7 | 50m | 53.80 | 53.80 | |||||||
5 50m Br | Finaler | 3 | 50m | 58.45 | 58.45 | |||||||
7 50m Fr | Finaler | 16 | 50m | 58.45 | 58.45 | |||||||
Tibblin Elsa | 2008 | Damer | Solna Sundbyberg SS 04 | |||||||||
1 25m Fj | Finaler | 5 | 25m | 26.91 | 26.91 | |||||||
2 25m Ry | Finaler | 27 | 25m | 30.87 | 30.87 | |||||||
4 25m Br | Finaler | 4 | 25m | 25.64 | 25.64 | |||||||
6 25m Fr | Finaler | 8 | 25m | 23.95 | 23.95 | |||||||
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 30 september 2017 |
Licensierad till: Solna Sundbyberg SS 04 | Utskriftstid | 19:01 |